Točkovanje

    Lošinj polfinale Lošinj finale Kranjska Gora polfinale Kranjska Gora finale Cerkno polfinale Cerkno finale Sorca Maribor Skupaj
ELITE    
Uvrstitev Tekmovalec Klub 22.04. 23.04. 13.05. 14.05. 16.07. 17.07. 02.09. 23.09.  
1 ŽABJEK Jure Unior Tools Team 80 160 80 200 100 200 0 0 820
2 VAUH Miran KK Črn Trn 50 120 100 160 3 160 0 0 593
3 PANDUR Žiga Unior Tools Team 36 58 20 100 80 100 0 0 394
4 CIMPERMAN Jan MTB Trbovlje 0 52 50 120 36 120 0 0 378
5 PEKOLL Markus MS Mondraker Team 100 200 0 0 0 0 0 0 300
6 MORRIS Oliver Intense Racing UK 45 80 0 0 40 72 0 0 237
7 VIRTIČ Aleš ŠKTD AVČE 0 0 45 80 24 52 0 0 201
8 HABJAN Matic Batt Team 18 0 14 64 60 44 0 0 200
9 KVAS Matic KK Wolf Racing Team 0 28 26 90 20 32 0 0 196
10 FERK Tilen Batt Team 9 16 36 72 22 40 0 0 195
11 BERGINC Luka KK Črn Trn 1 48 0 26 32 80 0 0 187
12 TETZLAFF Boris RC WSV Schladming 60 90 0 0 0 0 0 0 150
13 PERŠAK Vid TEAM DORRONG 0 0 0 0 50 90 0 0 140
14 COKAN Jernej MTB Trbovlje 22 24 40 24 18 4 0 0 132
15 SCHERIAU Marco A.S.D. 360 MTB 0 0 24 48 14 36 0 0 122
16 VREČEK Kristjan ŠD SUPERSNURF 0 0 29 52 2 28 0 0 111
17 ENGEL Pascal RC Alpin Bike 14 0 0 0 29 64 0 0 107
18 GOLMAJER Klemen MTB Železniki 12 0 15 40 15 24 0 0 106
19 PRYIMACHEK Iegor PRIMACH TEAM / MTB UKRAINE 0 0 60 44 0 0 0 0 104
19 RICHARDS Shaun Continental / Saracen 32 72 0 0 0 0 0 0 104
19 COCKBURN Luke Dole Racing 40 64 0 0 0 0 0 0 104
22 IVANČIČ Miha ŠKTD AVČE 0 0 0 0 45 58 0 0 103
23 LOWE Josh Kona Europe 0 100 0 0 0 0 0 0 100
24 PERŠE Jan Batt Team 0 0 22 30 16 30 0 0 98
25 LEBAN Tilen KK Črn Trn 0 8 18 36 12 22 0 0 96
26 FREY Marcell 0 0 32 58 0 0 0 0 90
27 TOPOL Berislav BK KKJ – WD40 Bike 0 20 10 28 9 20 0 0 87
28 ORAŽEM Tomaž BATT TEAM 0 0 0 0 26 48 0 0 74
29 ROJČEK Adam CTM Racing Team 29 44 0 0 0 0 0 0 73
30 CANKAR Anže MTB ŽELEZNIKI 0 0 11 32 10 18 0 0 71
31 MIŠČIČ Matija ŠKTD Avče 7 6 16 22 7 12 0 0 70
32 KOVAČ Vid KK Črn Trn 24 40 0 0 0 0 0 0 64
33 ŠTĚPÁNEK Ondřej CTM Racing Team 26 32 0 0 0 0 0 0 58
34 ČUNEK David Valmezbike Racing 20 36 0 0 0 0 0 0 56
35 ŠTRUCELJ Jošt MTB Trbovlje 0 10 12 16 13 0 0 0 51
36 UČEŇ Lukas CTM Racing Team 15 30 0 0 0 0 0 0 45
37 KOŠNJEK Nejc KK Wolf Racing Team 2 0 0 18 6 14 0 0 40
38 GABRŠČEK Dominik ŠKTD AVČE 0 0 0 0 11 26 0 0 37
39 LIOVIĆ Frano BK Stina 10 12 3 8 0 0 0 0 33
39 MARCIŇA Peter Lapierre – CMS 11 22 0 0 0 0 0 0 33
41 MARKIČ Jan ŠKTD Avče 13 18 0 0 0 0 0 0 31
42 PASIC Edin BK TNT Pazin 0 4 5 20 0 0 0 0 29
43 ULRICH Fabian MS Mondraker Team 0 26 0 0 0 0 0 0 26
44 TUNIČ Jure KK Wolf Racing Team 0 0 0 0 8 16 0 0 24
45 HOLOBAR Jaka MTB Trbovlje 4 0 9 10 0 0 0 0 23
46 HOLJEVAC Antonio BK KKJ – WD40 Bike 0 0 8 14 0 0 0 0 22
46 BUKOVSKI Mislav BK KKJ – WD40 Bike 3 0 7 12 0 0 0 0 22
48 TUCMAN Maks BGK Tuškanac 0 0 1 6 4 8 0 0 19
49 CINDRO Jure Rajd Funsports 16 2 0 0 0 0 0 0 18
50 ZEMAN Filip CTM Racing Team 0 14 0 0 0 0 0 0 14
51 GRUBAR Sašo Rajd Funsports 0 0 13 0 0 0 0 0 13
52 TURK Janez KK Črn Trn 0 0 0 0 1 10 0 0 11
52 RUPAR Matjaž RAJD FUNSPORTS 0 0 0 0 5 6 0 0 11
54 JOZA Richard Bikestrike.com 8 0 0 0 0 0 0 0 8
54 VATAMANYUK Orest-Vasyl 0 0 6 2 0 0 0 0 8
56 MARKEZIC Gasper RAJD FUNSPORTS 0 0 2 4 0 0 0 0 6
56 KLAČINSKI Nikola BK KKJ – WD40 Bike 6 0 0 0 0 0 0 0 6
58 PINGITZER Peter Redneck Riders 5 0 0 0 0 0 0 0 5
59 JEZERŠEK Grega MTB Železniki 0 0 4 0 0 0 0 0 4
Veterani                      
Uvrstitev Tekmovalec Klub 22.04. 23.04. 13.05. 14.05. 16.07. 17.07. 02.09. 23.09.  
1 JEREB Gašper ŠKTD Avče 25 60 50 100 30 100 0 0 365
2 BAJDA Janez Batt Team 0 0 40 50 40 60 0 0 190
3 SINDEN Chris Brink / Plush Suspension 50 100 0 0 0 0 0 0 150
4 KLEMENČIČ Gašper PEDAL RACING TEAM 0 0 0 0 50 80 0 0 130
5 KANTOREK Petr Planet Bikes Team 40 80 0 0 0 0 0 0 120
6 ŠPANJOL Luka BK Veli Vrh 20 20 17 60 0 0 0 0 117
7 GARBELOTTO Daniele SPS TEAM MAGLIA NERA 0 0 30 80 0 0 0 0 110
8 LONČAR Tomislav BK KKJ – WD40 Bike 17 50 0 0 0 0 0 0 67
9 TIMOFEEV Konstantin 0 0 25 40 0 0 0 0 65
10 PECORARI Marin BK Veli Vrh 6 0 20 35 0 0 0 0 61
11 MENALO Marko BK Veli Vrh 15 40 0 0 0 0 0 0 55
12 LEHKEC Nikola BK KKJ – WD40 Bike 10 35 0 0 0 0 0 0 45
13 PETROVIC David BK TNT Pazin 13 30 0 0 0 0 0 0 43
14 MAREK Petr Valmezbike Racing 8 25 0 0 0 0 0 0 33
15 HUMAR Emanuel ŠKTD Avče 30 0 0 0 0 0 0 0 30
Amaterji                      
Uvrstitev Tekmovalec Klub 22.04. 23.04. 13.05. 14.05. 16.07. 17.07. 02.09. 23.09.  
1 KLINKON Boštjan ŠKTD Avče 40 60 20 80 25 50 0 0 275
2 VIDOVIČ Andreas Ganesha Team 50 100 40 60 0 0 0 0 250
3 KOKELJ Nino Ganesha Team 20 35 30 50 40 60 0 0 235
4 ORNIK Sandi ŠKTD Avče 10 50 0 0 30 80 0 0 170
5 FERK Gregor EPIC OUTDOOR CREW 0 0 50 100 13 0 0 0 163
6 NAPOTNIK Urban KOLESARSKO DRUŠTVO LIGNIT 0 0 0 0 50 100 0 0 150
7 ZUZAŇÁK Matěj X-Ride Team Racing Lešna 25 80 0 0 0 0 0 0 105
8 PIRNAT TOMAŽ Virbnik MTB Trbovlje 0 0 8 25 15 35 0 0 83
9 LEVSTEK Jan Batt Team 3 30 0 0 17 30 0 0 80
10 HORVAT Luka KK POSTOJNA 0 0 0 0 20 40 0 0 60
10 MORAVEC Črt PEDAL RACING TEAM 0 0 25 35 0 0 0 0 60
12 MLAKAR Peter 17 40 0 0 0 0 0 0 57
13 VOHAR Blaž ŠKD PANK KURA 0 0 15 40 0 0 0 0 55
14 KRČEK Nevio BK KKJ – WD40 Bike 30 20 0 0 0 0 0 0 50
15 SKRT Filip ŠKTD AVČE 0 0 13 30 0 0 0 0 43
16 VLAIĆ Matko 0 25 0 0 0 0 0 0 25
16 BARBALIĆ Edi BK Veli Vrh 13 12 0 0 0 0 0 0 25
18 RADANOVIĆ Luka BK TNT Pazin 6 16 0 0 0 0 0 0 22
18 METLICOVEZ Matej Brez kluba 4 8 10 0 0 0 0 0 22
20 DOLŠAK Ivan BK Opušteno 15 4 0 0 0 0 0 0 19
21 LEGIŠA Tomaž BREZ KLUBA 0 0 17 0 0 0 0 0 17
22 SOBO Matija BK KKJ – WD40 Bike 8 0 0 0 0 0 0 0 8
23 ĆOSIBEGOVIĆ Dino BREZ KLUBA 0 0 6 0 0 0 0 0 6
23 SVETE Gašper 0 6 0 0 0 0 0 0 6
25 KAGAROV Saken VINO BIKE 0 0 4 0 0 0 0 0 4
26 ROMBO Peter BREZ KLUBA 0 0 3 0 0 0 0 0 3
26 MILNOVIĆ Mateo BK KKJ – WD40 Bike 1 2 0 0 0 0 0 0 3
28 HUKMAN Franjo BK KKJ – WD40 Bike 2 0 0 0 0 0 0 0 2
U15                      
Uvrstitev Tekmovalec Klub 22.04. 23.04. 13.05. 14.05. 16.07. 17.07. 02.09. 23.09.  
1 KOS Erazem ŠD Supersnurf 50 100 50 0 50 100 0 0 350
2 HORŽEN Tilen Rajd Funsports 40 80 40 100 40 40 0 0 340
3 ROMBO Mark RAJD FUNSPORTS 0 0 30 80 20 35 0 0 165
4 JANEŽIČ JAN Pitka RAJD FUNSPORTS 0 0 0 0 30 80 0 0 110
5 IPAVEC Aljaž ŠKTD AVČE 0 0 0 0 17 60 0 0 77
6 PLESNICAR Louro ŠKTD Avče 0 0 0 0 25 50 0 0 75
7 JOKSIMOVIĆ TOMO Terpin RAJD FUNSPORTS 0 0 0 0 15 30 0 0 45
U17
Uvrstitev Tekmovalec Klub 22.04. 23.04. 13.05. 14.05. 16.07. 17.07. 02.09. 23.09.
1 NIEMIZ Marko Sinter Brakes Team 50 80 50 100 50 100 0 0 430
2 PIRŠ Žan Sinter Brakes Team 40 40 20 80 40 60 0 0 280
3 ŠALEHAR Vidian Sinter Brakes Team 20 50 30 60 30 80 0 0 270
4 GOMILŠČEK Žak Rajd Funsports 15 0 10 50 25 50 0 0 150
5 UNETIČ Tilen MTB Trbovlje 17 0 40 35 8 40 0 0 140
6 KOVŠCA Jakob Rajd Funsports 25 35 17 20 10 25 0 0 132
7 EDMONDSON Jamie Transition Bikes / FMD Factory 13 100 0 0 0 0 0 0 113
8 JUREČIČ Gašper RAJD FUNSPORTS 0 0 25 40 20 20 0 0 105
9 KIŠAK Robert BK Stina 30 60 0 0 0 0 0 0 90
10 KRNJOVŠEK Jaka Batt Team 10 0 0 0 15 30 0 0 55
11 SVETLIČIČ Peter RAJD FUNSPORTS 0 0 0 0 17 35 0 0 52
12 ZALOKAR Kristjan ŠKD PANK KURA 0 0 13 30 0 0 0 0 43
13 KRANJEC Domen Rajd Funsports 0 0 8 25 0 0 0 0 33
14 GRACIN Tin BK TNT Pazin 0 0 15 16 0 0 0 0 31
15 BELINGAR Črt ŠKTD AVČE 0 0 0 0 13 16 0 0 29
16 KULENOVIČ Loris RAJD FUNSPORTS 0 0 4 12 0 0 0 0 16
17 BOSTJANCIC ARNE RAJD FUNSPORTS 0 0 6 0 0 0 0 0 6
U19                      
Uvrstitev Tekmovalec Klub 22.04. 23.04. 13.05. 14.05. 16.07. 17.07. 02.09. 23.09.  
1 KOKELJ Matic KK Wolf Racing Team 50 60 50 100 40 80 0 0 380
2 PINTAR Rudi Sinter Brakes Team 17 0 15 80 50 100 0 0 262
3 BAŠIĆ Ivan BK TNT Pazin 30 100 10 40 13 30 0 0 223
4 TESKAČ Žan ŠD Supersnurf 40 0 40 60 30 50 0 0 220
5 AVBELJ Nejc ŠD Supersnurf 25 80 30 12 17 35 0 0 199
6 COTIČ Tim BK KKJ – WD40 Bike 20 40 25 50 15 40 0 0 190
7 RIJAVEC Ambrož ŠKTD Avče 13 25 17 30 25 60 0 0 170
8 RADOLOVIC Noa BK TNT Pazin 15 50 20 35 6 16 0 0 142
9 GERBEC Blaž ŠKTD Avče 10 35 6 20 10 8 0 0 89
10 DOLENC Klemen KK Wolf Racing Team 3 12 13 16 8 20 0 0 72
11 STRNIŠA Žan MTB Trbovlje 8 20 8 25 0 0 0 0 61
12 MARKIČ Jakob ŠD Supersnurf 4 0 0 0 20 25 0 0 49
13 JEREB Nejc Batt Team 2 16 4 8 3 4 0 0 37
14 GORIČ Urh MTB Trbovlje 6 30 0 0 0 0 0 0 36
15 PFARRER Tibor BGK Tuškanac 1 8 2 6 0 0 0 0 17
16 ŠTRANCAR Jure KK Črn Trn 0 0 0 0 0 12 0 0 12
17 ŽIBERT Sebastijan Rajd Funsports 0 0 0 0 4 6 0 0 10
18 LEBEN Urh RAJD FUNSPORTS 0 0 3 4 1 0 0 0 8
19 IPAVEC Aljaž ŠKTD Avče 0 6 0 0 0 0 0 0 6
20 IVANOV Mark RAJD FUNSPORTS 0 0 0 0 2 2 0 0 4
Ženske                      
Uvrstitev Tekmovalec Klub 22.04. 23.04. 13.05. 14.05. 16.07. 17.07. 02.09. 23.09.  
1 HRASTNIK Monika KK Črn Trn 50 100 50 100 50 100 0 0 450
2 PRIMOŽIČ Katarina Batt Team 40 60 40 80 40 60 0 0 320
3 HORVAT Špela BK KKJ – WD40 Bike 30 80 0 0 30 80 0 0 220
4 BULSKA Agata Gravity Canterbury DHill and F 25 50 0 0 0 0 0 0 75

Sponzorji

Partnerji